Groups | Search | Server Info | Keyboard shortcuts | Login | Register [http] [https] [nntp] [nntps]


Groups > nl.comp.sys.android > #2161

Scherm gaat op zwart tijdens opstarten

From Sjoerd <xx@xx.invalid>
Newsgroups nl.comp.sys.android
Subject Scherm gaat op zwart tijdens opstarten
Date 2017-09-07 12:51 +0200
Organization A noiseless patient Spider
Message-ID <20170907125157.bdb13997.xx@xx.invalid> (permalink)

Show all headers | View raw


Nou, mijn geroot toestel heeft het een poosje gedaan, maar lang heeft
het niet geduurd.
Bij het opstarten zie ik een aantal seconden het gewone opstartscherm,
maar dan gaat ineens alles op zwart, en vervolgens niets meer.

Ik kan nog wel bij de recovery en TWRP.

Het valt me ook op dat het toestel warm wordt. Het lijkt er op dat hij
wel ingeschakeld blijft, want bij het lang indrukken van de power-knop
lijkt hij te rebooten. Uitschakelen lukt nog via de recovery.

Lieve hemel, hoe repareer ik dit nu weer?

Back to nl.comp.sys.android | Previous | NextNext in thread | Find similar | Unroll thread


Thread

Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Sjoerd <xx@xx.invalid> - 2017-09-07 12:51 +0200
  Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten hja <huub@lina.boekerij> - 2017-09-08 07:06 +0000
    Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Rob <nomail@example.com> - 2017-09-08 13:52 +0000
    Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Sjoerd <xx@xx.invalid> - 2017-09-08 16:57 +0200
      Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten hja <huub@lina.boekerij> - 2017-09-08 15:42 +0000
      Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Ano <ano@ano.invalid> - 2017-09-08 18:04 +0200
        Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Sjoerd <xx@xx.invalid> - 2017-09-09 13:22 +0200
          Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Ano <ano@ano.invalid> - 2017-09-09 15:04 +0200
  Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Ano <ano@ano.invalid> - 2017-09-08 16:43 +0200
    Re: Scherm gaat op zwart tijdens opstarten Sjoerd <xx@xx.invalid> - 2017-09-08 17:11 +0200

csiph-web