Groups | Search | Server Info | Keyboard shortcuts | Login | Register [http] [https] [nntp] [nntps]
Groups > hr.alt.cellular.gsm.iphone
395 articles, 93 threads (numbers 27755 – 28241) — flat view
| Advanced| Subject | Author | Date |
|---|---|---|
| look in that column | Etop Udoh <sdruid11@earthlink.net> | 2025-02-06 11:36 +0000 |
| zamjena baterije do kraja godine | judge <radek_p1@hotmail.com> | 2018-05-23 14:55 +0000 |
| Koji kabel za punjenje S5 Neo (4 replies — unroll) | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-09-19 12:48 +0200 |
| → Re: Koji kabel za punjenje S5 Neo | Bruno Babic <a@b.c> | 2016-09-21 08:27 +0200 |
| → Re: Koji kabel za punjenje S5 Neo | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-09-21 14:12 +0200 |
| → Re: Koji kabel za punjenje S5 Neo | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-10-04 13:05 +0200 |
| → Re: Koji kabel za punjenje S5 Neo | "- Zoki -" <zokonjazokonja_MAKNI_@gmail.com> | 2016-11-29 19:02 +0100 |
| iOS 10 i My Computer (8 replies — unroll) | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-09-18 14:21 +0000 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | Majmuncina <gluoson@majmun.com> | 2016-09-18 19:57 +0200 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-09-19 07:18 +0000 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | hotJay <hot.jay@usa.nNospaMet> | 2016-09-22 00:04 +0200 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "oblivian" <howyesno@noip.com> | 2016-09-22 13:29 +0200 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-09-22 11:59 +0000 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "Dado" <dado@at-minus.hr> | 2016-09-26 13:59 +0200 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-09-26 14:36 +0000 |
| → Re: iOS 10 i My Computer | "Dado" <dado@at-minus.hr> | 2016-09-27 11:00 +0200 |
| Jailbreakan iPhone sa 6.nesto treba dici na zadnju verziju iOS bez JB (1 reply — unroll) | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-08-25 12:09 +0000 |
| → Re: Jailbreakan iPhone sa 6.nesto treba dici na zadnju verziju iOS bez JB | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-08-26 09:03 +0000 |
| Re: Linux vs. Win: Excel runda | woobie <projektilskiMAKNI@OVOgmail.com> | 2016-08-13 00:37 +0200 |
| tweak za vecu fotku | user <user@maknispam.net> | 2016-06-21 23:32 +0000 |
| ?????? | Rock aint dead <rock@home.com> | 2016-06-15 18:49 +0200 |
| kupujem 4S | user <user@maknispam.net> | 2016-04-18 11:07 +0000 |
| konacno tethering na zestokoj (2 replies — unroll) | judge <radek_p1@hotmail.com> | 2016-04-13 20:53 +0200 |
| → Re: konacno tethering na zestokoj | Bruno Babic <a@b.c> | 2016-04-14 09:07 +0200 |
| → Re: konacno tethering na zestokoj | judge <radek_p1@hotmail.com> | 2016-04-14 13:19 +0200 |
| Baterija iphone s ebaya (9 replies — unroll) | Mirko <prcpero@yahoo.com> | 2016-03-11 22:22 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Radovan Vrana <imasporuku@yahoo.co.uk> | 2016-03-12 20:10 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Mirko <prcpero@yahoo.com> | 2016-03-12 21:11 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Walter Gottwein <wgottwe@fly.srk.fer.hr> | 2016-03-12 20:47 +0000 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Mirko <prcpero@yahoo.com> | 2016-03-12 21:45 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Walter Gottwein <wgottwe@fly.srk.fer.hr> | 2016-03-13 06:43 +0000 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Radovan Vrana <imasporuku@yahoo.co.uk> | 2016-03-13 11:35 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Radovan Vrana <imasporuku@yahoo.co.uk> | 2016-03-13 11:31 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Mirko <prcpero@yahoo.com> | 2016-03-13 14:21 +0100 |
| → Re: Baterija iphone s ebaya | Mirko <prcpero@yahoo.com> | 2016-03-29 22:17 +0200 |
| novi iphone i ipad (4 replies — unroll) | " hotJay@work" <address@is.invalid> | 2016-03-22 15:32 +0100 |
| → Re: novi iphone i ipad | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-03-23 09:10 +0100 |
| → Re: novi iphone i ipad | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-03-23 10:24 +0000 |
| → Re: novi iphone i ipad | EE <email@domain.com> | 2016-03-23 13:04 +0100 |
| → Re: novi iphone i ipad | " hotJay@work" <address@is.invalid> | 2016-03-23 15:18 +0100 |
| wooohoooooo Jailbreak za 9.1 konaaačnoooo :-) (1 reply — unroll) | Rock aint dead <rock@home.com> | 2016-03-12 08:22 +0100 |
| → Re: wooohoooooo Jailbreak za 9.1 konaaačnoooo :-) | "Tonci R." <ja@nesto.com> | 2016-03-12 13:12 +0100 |
| 5S: Crkava baterija, na 50% kapaciteta je (2 replies — unroll) | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-03-08 10:56 +0100 |
| → Re: 5S: Crkava baterija, na 50% kapaciteta je | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-03-09 11:51 +0000 |
| → Re: 5S: Crkava baterija, na 50% kapaciteta je | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-03-09 13:23 +0100 |
| staviti mail na ios 9.2.1 (1 reply — unroll) | about <hahmar@blabla.net> | 2016-02-29 13:15 +0100 |
| → Re: staviti mail na ios 9.2.1 | "oblivian" <kak@da.ne.com> | 2016-02-29 22:04 +0100 |
| touch id | user <user@maknispam.net> | 2016-02-25 10:53 +0000 |
| Komedija :-) (5 replies — unroll) | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-02-16 11:01 +0000 |
| → Re: Komedija :-) | Rock aint dead <rock@home.com> | 2016-02-16 12:21 +0100 |
| → Re: Komedija :-) | "- Zoki -" <zokonjazokonja_MAKNI_@gmail.com> | 2016-02-23 21:05 +0100 |
| → Re: Komedija :-) | Bruno Babic <a@b.c> | 2016-02-16 15:25 +0100 |
| → Re: Komedija :-) | "majstor" <majstor8@post.t-com.hr> | 2016-02-21 18:23 +0000 |
| → Re: Komedija :-) | Radovan Vrana <imasporuku@yahoo.co.uk> | 2016-02-16 18:24 +0100 |
| 5s - baterija odlaziii... (1 reply — unroll) | ToMo <ToMo@Mo.To> | 2016-02-11 09:44 +0100 |
| → Re: 5s - baterija odlaziii... | user <user@maknispam.net> | 2016-02-16 09:48 +0100 |
| ios 9.2 (4 replies — unroll) | user <user@maknispam.net> | 2016-02-09 11:33 +0000 |
| → Re: ios 9.2 | user <user@maknispam.net> | 2016-02-09 15:06 +0100 |
| → Re: ios 9.2 | hotJay <hot.jay@usa.nNospaMet> | 2016-02-09 22:42 +0100 |
| → Re: ios 9.2 | user <user@maknispam.net> | 2016-02-10 16:58 +0100 |
| → Re: ios 9.2 | hotJay <hot.jay@usa.nNospaMet> | 2016-02-11 21:37 +0100 |
| brzina pražnjenja bat i repo-i ?! (5 replies — unroll) | user <user@maknispam.net> | 2016-02-08 20:00 +0100 |
| → Re: brzina pražnjenja bat i repo-i ?! | Walter Gottwein <wgottwe@fly.srk.fer.hr> | 2016-02-08 19:15 +0000 |
| → Re: brzina pražnjenja bat i repo-i ?! | user <user@maknispam.net> | 2016-02-08 20:46 +0100 |
| → Re: brzina pražnjenja bat i repo-i ?! | hotJay <hot.jay@usa.nNospaMet> | 2016-02-09 00:27 +0100 |
| → Re: brzina pražnjenja bat i repo-i ?! | user <user@maknispam.net> | 2016-02-09 10:21 +0000 |
| → Re: brzina pražnjenja bat i repo-i ?! | hotJay <hot.jay@usa.nNospaMet> | 2016-02-09 22:44 +0100 |
~Page 1 of ~5 (articles 28183–28241) Older →
csiph-web